Previous
Next

Arvydas Anušauskas - PREZIDENTO ZVALGAS: DU GYVENIMAI

SKU #Arvydas Anušauskas PREZIDENTO ZVALGAS: DU GYVENIMAI Kategorija Knygos
13,00 €
8,00 €
Su mokesčiais
0/5

Arvydas Anušauskas per knygą "Prezidento Zvalgas: Du Gyvenimai" atskleidžia šokiruojančias ir neišgirstas istorijas apie vieną pirmųjų Lietuvos žvalgybos darbuotojų, Albiną Čiuoderį. Knyga yra paremta autentiškais užrašais ir memuarais, kurie buvo atrasti Kolumbijoje, bei unikaliomis nuotraukomis, atskleidžiančiomis žvalgo ir jo bendraamžių kasdienybę, išgyvenimus Nepriklausomybės kare, ir gyvenimą pabėgėlių stovyklose.

Dalintis

„Prezidento Zvalgas: Du Gyvenimai“ pristato Lietuvos žvalgybos šimtmetį ir fokusuojasi į Albiną Čiuoderį, kurio asmeniniai užrašai ir memuarai buvo atrasti Kolumbijoje. Šis vyras, ne tik kad buvo vienas iš pirmųjų Lietuvos žvalgybos darbuotojų, bet ir savanoris Nepriklausomybės kare, A. Smetonos apsaugos vadovas, ir žmogus, kuris ne kartą gelbėjo prezidentą.

Knyga gilinasi į Čiuoderio gyvenimo ir darbo detalės, pradedant nuo jo dalyvavimo Nepriklausomybės kare, stojimo į žvalgybą, ir baigiant pabėgimu į Kolumbiją. Autorius, Anušauskas, analizuoja užrašus ir nuotraukas, kurios atskleidžia ne tik Čiuoderio asmeninį gyvenimą, bet ir žvalgybos tarnybos veikimą, saugumo ir kriminalinės policijos skyrių veiklą nacistinės okupacijos metais.

Anušauskas, žinomas istorikas ir autorius, sugebėjo iš šių užrašų sukurti įtaigų naratyvą, kuris leidžia skaitytojui suprasti ir jausti to laikotarpio įvykius, bei apmąstymus. Knyga „Prezidento Zvalgas: Du Gyvenimai“ tampa ne tik istoriniu dokumentu, bet ir liudijimu apie drąsos, atsidavimo ir ištikimybės šaltinį, kuris yra Albino Čiuoderio gyvenimas.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)