Previous
Next

Kaip pribaigti savo vyrą ir kiti naudingi patarimai - Kathy Lette

SKU #Kathy Lette - Kaip pribaigti savo vyrą Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
14,00 €
10,00 €
Su mokesčiais
0/5

Kathy Lette knyga "Kaip pribaigti savo vyrą ir kiti naudingi patarimai" yra šmaikšti ir įžvalgi komedija apie santuoką, meilę ir santykius. Ši knyga suteikia ne tik gerą juoko dozę, bet ir vertingus patarimus apie gyvenimą kartu.

Dalintis

"Kaip pribaigti savo vyrą ir kiti naudingi patarimai" yra Kathy Lette parašyta komedija, kurioje nagrinėjami santuokos ir santykių ypatumai su dideliu humoru ir aštriu žodžiu. Pagrindinė veikėja, moteris, kuri bando rasti balansą tarp savo karjeros, šeimos ir santuokos, dalijasi savo nuotykiais ir iššūkiais, su kuriais susiduria kasdieniniame gyvenime.

Knygoje pateikiami šmaikštūs ir dažnai netikėti patarimai apie tai, kaip spręsti įvairias situacijas, kylančias santuokoje, kaip išlaikyti romantiką ir supratimą tarp partnerių. Kathy Lette rašo su aštriu humoru, kuris privers skaitytoją juoktis ir kartu mąstyti apie santykių esmę ir vertybes.

"Kaip pribaigti savo vyrą ir kiti naudingi patarimai" yra ideali knyga visiems, kurie ieško lengvo ir smagaus skaitinio apie santuokos subtilybes. Tai puikus pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori pasinerti į humoristinę ir įžvalgią kelionę per santykių pasaulį. #KathyLette #KaipPribaigtiSavoVyrą #komedija #santuoka #meilė #santykiai #humoras #naudingiPatarimai #santykiųSubtilybės #santuokosIššūkiai #romantika

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)