Previous
Next

GIRIŲ SKAUSMAS. LIETUVOS MIŠKININKAI-OKUPACIJOS AUKOS - BARISA JUOZAS

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
5,00 €
3,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Girių Skausmas. Lietuvos miškininkai-okupacijos aukos" yra Juozo Barisos sukurtas biografinis vardynas, skirtas dokumentuoti ir pagerbti Lietuvos miškininkų, kurie nukentėjo nuo okupacijos metais vykdytos genocido ir teroro politikos, atminimą. Ši knyga yra svarbus istorinis įrašas, atskleidžiantis niūrias okupacijos realijas ir miškininkų, kaip Lietuvos piliečių, kurie prisiėmė atsakomybę už šalies gamtos išteklių saugojimą, patirtis. Knygoje surinkti asmeniniai pasakojimai, dokumentai ir liudijimai, kurie padeda suprasti sudėtingą Lietuvos istorijos laikotarpį ir miškininkų indėlį į šalies išlikimą.

Dalintis

Juozo Barisos "Girių Skausmas. Lietuvos miškininkai-okupacijos aukos" yra reikšmingas istorinis leidinys, dokumentuojantis Lietuvos miškininkų, kurie patyrė sovietinės ir nacistinės okupacijų teroro aktus, gyvenimus ir likimus. Ši knyga yra svarbi tiek kaip pagerbimas tų, kurie nukentėjo, tiek kaip informacijos šaltinis apie lietuviško miškininkystės sektoriaus patirtis per tamsiausius šalies istorijos laikotarpius. Knygoje surinkti įvairių asmenų, su miškininkyste susijusių profesijų atstovų, biografiniai aprašai, liudijimai ir dokumentai, kurie atskleidžia ne tik jų asmenines tragedijas, bet ir jų ryžtą ir atsidavimą šalies gamtai bei nepriklausomybei.

"Girių Skausmas" yra ne tik įrašas apie praeitį, bet ir priminimas apie žmonių, kurių gyvenimai buvo susieti su miškais, indėlį į nacionalinio paveldo išsaugojimą ir patriotizmo reikšmę. Knyga skatina dabarties ir būsimas kartas giliau susimąstyti apie savo šaknis, istoriją ir gamtos išteklių svarbą bei apsaugą.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)