Previous
Next

VARGINGI KŪNAI - Evelyn Waugh

SKU #VARGINGI KŪNAI - Evelyn Waugh Kategorija Grožinė literatūra Yra sandėlyje 1 Vienetas
7,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

Vargingi kūnai“ – Evelyn Waugh įžvalgus ir sarkastiškas žvilgsnis į tarpukario laikotarpio aukštuomenės gyvenimą Londone. Knyga atskleidžia jaunimo, kuris išgyvena tarp dviejų pasaulinių karų, nerūpestingumą ir nepasitenkinimą, kurie veda į begalines linksmybes, paskalas ir nuotykius. Romano humoras ir britiška ironija, kartu su giliomis Waugh mąstymo gylėmis apie gyvenimo prasmę, padaro šią knygą ne tik pramogine, bet ir mintis keliančia skaitymo patirtimi.

Dalintis

Evelyn Waugh, vienas įtakingiausių XX amžiaus britų rašytojų, šiame romane mėgina atskleisti tarpukario aukštuomenės jaunimo gyvenimo tuštumą ir siautulį. „Vargingi kūnai“ yra įkvepianti ir kartu juokinga istorija apie aukštuomenės jaunimą, kuris, norėdamas pabėgti nuo kasdienės rutinos ir pasaulio sukrėtimų, nesivaržydami mėgaujasi vakarėliais, paskalomis ir nuotykiais. Tačiau juokingi ir keisti personažai, nepaisant savo nerūpestingumo, neįžvelgia gyvenimo tikrovės ir nejaučia artėjančios katastrofos.

 

Waugh su nepakartojamu sarkazmu ir britišku humoru atskleidžia šios „prarastosios kartos“ paviršutiniškumą ir norą išvengti atsakomybės. Romano pagrindinė mintis yra ta, kad tikrasis gyvenimo tikslas yra daugiau nei tik paviršutiniškos linksmybės, ir kad kiekvieno žmogaus siela yra svarbesnė nei bet kokia pasaulietiška patirtis. „Vargingi kūnai“, pavadinti pagal Šv. Rašto citatą, suteikia unikalią galimybę pažvelgti į Evelyn Waugh gyvenimo filosofiją ir jo nuoširdų rūpestį dėl žmogaus dvasinės būklės šiame pasauliškame gyvenime.

 

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)