Previous
Next

Filomena Taunytė - 7 nuodėmės ir 12 ligų

Kategorija Grožinė literatūra Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
6,00 €
Su mokesčiais
0/5

Filomena Taunytė knyga „7 nuodėmės ir 12 ligų“ - tai įžvalgus ir išmintingas vadovas, kuris nagrinėja žmogaus sveikatą ir elgesį per septynias pagrindines nuodėmes ir dvylika dažniausiai pasitaikančių ligų prizmę. Autorė pateikia patarimus, kaip išvengti ligų ir gyventi sveikai.

Dalintis

Filomena Taunytė knyga „7 nuodėmės ir 12 ligų“ - tai unikali ir įžvalgi knyga, kuri jungia medicinines žinias su kasdienio gyvenimo išmintimi. Autorė, remdamasi savo ilgamete gydytojos patirtimi, analizuoja, kaip septynios pagrindinės žmogaus nuodėmės - puikybė, pavydas, pyktis, liūdesys, godumas, nesaikingumas ir tingumas - gali tapti pagrindinėmis dvylikos dažniausiai pasitaikančių ligų priežastimis. Knygoje pateikiami praktiški patarimai ir rekomendacijos, kaip išvengti šių ligų, subalansuoti gyvenimo būdą ir išlaikyti sveikatą. „7 nuodėmės ir 12 ligų“ yra ne tik medicininis vadovas, bet ir filosofinis bei dvasinis kelrodis, kuris skatina skaitytojus giliau pažvelgti į savo gyvenimo būdą ir siekti harmonijos tiek fizinėje, tiek dvasinėje srityje.

#FilomenaTaunytė #7NuodėmėsIr12Ligų #Sveikata #Knygos #Literatūra #GyvenimoBūdas #Sveikatingumas #Medicina #DvasinėSveikata #ElgesioAnalizė

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)