Previous
Next

Naujametinė Girlianda - Autentiškas Retro Stilius

SKU Naujametinė Girlianda - Autentiškas Retro Stilius Kategorija Daiktai Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Naujametinė Girlianda" yra unikalus retro stiliaus Kalėdų ir Naujųjų Metų dekoras, gaminamas iš popieriaus ir išlaikantis originalią TSR laikotarpio estetiką. Neatlikus jokios restauracijos, šis papuošalas džiugina savo autentiška išvaizda ir nostalgišku šarmu.

Dalintis

Džiaugsmingos šventės prasideda nuo ypatingos aplinkos, o "Naujametinė Girlianda" neabejotinai pridės šiltos atmosferos jūsų namams. Šis vintage stiliaus papuošalas, ne tik puošia bet kokį šventinį kambarį, bet ir kviečia prisiminti praeities žavesį.

Išlaikydamas savo originalią būklę ir nepergyvenęs restauracijos, ši girlianda atspindi autentišką ir neišblėkštą grožį. Kiekvienas detalės bruožas ir spalvų derinys atspindi menininko meistriškumą ir TSR laikotarpio charakterį.

"Naujametinė Girlianda" yra ne tik puikus dekoras jūsų namuose, bet ir įsimintina dovana tiems, kurie vertina unikalus ir autentiškas detales. Tai neabejotinai suteiks ypatingo šarmo jūsų šventėms, nesikartojantį skonį ir eleganciją, kuria galėsite mėgautis metų pabaigoje. Ši girlianda neša ne tik estetinį grožį, bet ir liudija laikotarpio, kuris buvo pilnas istorijos ir kultūros, vertes.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)