Konica Autoreflex TC: Autentiškas 35 mm Veidrodinis Fotoaparatas su Hexanon AR 55 mm f/1.8 Objektyvu ir Papildomais Priedais

SKU Konica Autoreflex TC Kategorija Daiktai Yra sandėlyje 1 Vienetas
150,00 €
Su mokesčiais
0/5

Autentiškas Konica Autoreflex TC 35 mm veidrodinis fotoaparatas su Hexanon AR 55 mm f/1.8 objektyvu, papildomais objektyvais, žiedais ir Nissin 21M blykste. Pagamintas 1970-aisiais, žiniomis dėl aukštos kokybės optikos ir patikimumo.

Dalintis

Patyrkite analoginės fotografijos stebuklą su autentišku Konica Autoreflex TC fotoaparatu, kuris buvo pagamintas 1970-aisiais. Tai yra 35 mm filmo veidrodinis fotoaparatas, kuris yra idealus pasirinkimas tiek profesionaliems fotografams, tiek fotografijos mėgėjams.

Pagrindinis objektyvas - Konica Hexanon AR 55 mm f/1.8, garantuoja aukščiausios kokybės vaizdą, ryškumą ir spalvų tikslumą. Šis fotoaparatas taip pat turi keičiamus objektyvus, leidžiančius jums eksperimentuoti su skirtingais žiūrėjimo kampais ir fokusavimo ilgiais.

Papildomi priedai, įskaitant du papildomus objektyvus ir žiedus, leidžia jums pasiekti įvairius kadravimo ir fokusavimo efektus, suteikdami daugiau lankstumo jūsų kūrybai. Pritvirtintas greitas blyksnis Nissin 21M užtikrina, kad galėsite fiksuoti tobula momentą net ir mažai šviesos sąlygomis.

Konica Autoreflex TC buvo ir tebėra vertinamas dėl savo patikimumo ir aukštos kokybės optikos, suteikiantys jums galimybę užfiksuoti gyvenimo akimirkas su profesionaliu požiūriu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori grįžti prie tradicinės fotografijos ir mėgautis klasikine fotografijos patirtimi.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)